futbol-sayt.ru

Dunyo futbolining eng so`nggi yangiliklari

Kirish (0) & A`zo bo`lish (50)


Superliga 20-turida ishlaydigan rasmiylar


Loading...

20 sentyabr kuni Superligada 20-tur uchrashuvlari start oladi. Ushbu uchrashuvlarni quyidagi hakam va nazoratchilar boshqaradi.

20 sentyabr, juma

20-tur

“Dinamo” – “Andijon”

Hakamlar: Hasan Ro`ziev, Timur Gaynullin, Andrey Tsapenko, Ahmad Ergashev

Nazoratchi: Noil Lutfullin

Komissar: Sardor Qudratullaev

 

“Qo`qon-1912” – “Lokomotiv”

Hakamlar: Zokir Qodirov, Ruslan Samandarov, Obid Jumaev, G`ayrat Jo`raev

Nazoratchi: Marat Ismoilov

Komissar: Erkin Baxtiyorov

 

“Surxon” – AGMK

Hakamlar: Viktor Serazetdinov, Alisher Usmonov, Ravil Shoyaxmitov, Husan Muzaffarov

Nazoratchi: Timur Abdullaev

Komissar: Oybek Yunusov

 

21 sentyabrshanba

“Metallurg” – “Paxtakor”

Hakamlar: Ravshan Abdivohidov, Farhod Usmonov, Zufar Eliboev, Olim To`ychiboev

Nazoratchi: Bobur Haydarov

Komissar: Shoxrux Said

 

“So`g`diyona” – “Navbahor”

Hakamlar: Vadim Agishev, Ruslan Serazetdinov, Aleksandr Sidorov, Rahimbek Karimov

Nazoratchi: Oleg Dachev

Komissar: Jahongir Rahmatullaev

 

 

22 sentyabr, yakshanba

“Bunyodkor” – “Qizilqum”

Hakamlar: Rustam Lutfullin, Abduhamidillo Rasulov, Jahongir Saidov, Akmal Rahimov

Nazoratchi: Vladislav Tseytlin

Komissar:  Ahmed Tillaev

 

“Nasaf” – “Buxoro”

Hakamlar: Valentin Kovalenko, Sardor Nishonboev, Avaz Abdullaev, Farrux Yansupov

Nazoratchi: Sayfiddin Ermatov

Komissar: Laziz Qo`chqorov.

Saytda ro`yxatdan o`tgan foydalanuvchilar kommentariya qoldirish huquqiga ega !!!






Eng ko`p o`qilgan




Muhim o`yinlar anonsi (+2 soat)


Monako - Lion
9 avgust, soat 21:45 da
Liverpul - Norvich
9 avgust, soat 22:00 da
Vest Xem - Manchester Siti
10 avgust, soat 14:30 da
Nyukasl - Arsenal
11 avgust, soat 16:00 da
Mancheter Yunayted - Chelsi
11 avgust, soat 18:30 da
PSG - Nim
11 avgust, soat 22:00 da
Liverpul - Chelsi
14 avgust, soat 22:00 da
Arsenal - Bernli
17 avgust, soat 14:30 da
Sautgempton - Liverpul
17 avgust, soat 17:00 da
Manchester Siti - Tottenxem
17 avgust, soat 19:30 da
Chelsi - Lester Siti
18 avgust, soat 18:30 da
Renn - PSJ
18 avgust, soat 22:00 da
Vulverxempton - Mancheter Yunayted
19 avgust, soat 22:00 da
Norvich - Chelsi
24 avgust, soat 14:30 da
Mancheter Yunayted - Kristal Pelas
24 avgust, soat 17:00 da
Liverpul - Arsenal
24 avgust, soat 19:30 da
Bornmut - Mancheter Siti
25 avgust, soat 16:00 da
Benfika - Portu
25 avgust, soat 18:00 da
PSJ - Tuluza
25 avgust, soat 22:00 da
Arsenal - Tottenxem
1 sentyabr, soat 18:30 da